Цікаве

Товарів в «АТБ» побільшає


Найпотужніша мережа магазинів «АТБ» збільшує асортимент товарів.

Зараз на їхніх прилавках три з половиною тисячі найменувань продукції. І представлені вони  у всіх цінових категоріях. Від преміальної – Де Люкс до економної – Розумний Вибір.

Ольга Довбак – керуюча магазину «АТБ»

«Компанія АТБ маркет наразі має більше тисячі магазинів, які є у всіх регіонах України. Магазини працюють цілодобово. Щодня магазини АТБ маркет відвідує більше чотирьох мільйонів українців».

Асортимент продукції власної марки різноманітний. Від солодощів та бакалії до морепродуктів та речей побутового вжитку.  2020-ого цих товарів стане більше.  Насамперед, завдяки випуску інноваційних лімітованих товарів.

«Зокрема ексклюзивна співпраця з відомою українською співачкою Ольгою Поляковою, яка прикрасила нові цукерки «Своя лінія», тепер вони яскраві, а головне смачні».

Компанія АТБ постійно стежить за тим, які товари є популярними. Тож нові продукти створюють відповідно до вподобань покупців. Їхня вартість приємно дивує, адже на 10 – 15 % нижча ніж в інших торгових мережах. А під час акцій дозволяє заощадити навіть до сорока процентів.

«Ціни нормальні, доступні».

«Якість завжди хороша і ціни дійсно доступні в цьому магазині. І приємно купувати, дуже гарне розташування товару, просто приємно, коли заходиш і бачиш зручність».

«Часто бувають акції, тому мене усе влаштовує».

Ольга Довбак – керуюча магазину «АТБ»

«Ми бачимо, що наші постійні клієнти довіряють власним торговим маркам. І коли з`являються нові пропозиції, вони їх цікавлять і вони не вагаючись кладуть їх до свого кошика».

У мережі магазинів АТБ до якості товарів ставляться особливо прискіпливо.  Для компанії інтереси покупців на першому місці. Тому створюють для них здорові продукти відповідно до європейських стандартів.

Залишити відповідь