Цікаве

Творча майстерня ДТЕК Добротвірської ТЕС

 

Паски, писанки, м’ясні смаколики, сир та масло. Із таким їстівним набором у кошику кожного року українці зустрічають Великдень. Дбають не лише про вміст плетінок, але й про оздоблення. Аби цього року святкові корзинки по-особливому тішили око, діти працівників ДТЕК Добротвірської ТЕС вирішили прикрасити їх незвичними крашанками.

Поки мами і бабусі згадують рецепти фірмових пасок, їхня малеча теж часу не гає. Напередодні Великодня в дітлахів особлива місія – створити креативні писанки. Вчить школярів технікам хендмейду Наталія. Вдень вона, разом із батьками малечі, працює на ДТЕК Добротвірська ТЕС, опісля ж відпочиває на іншій роботі – у творчій майстерні. Її енергетики створили понад 2 роки тому,  аби дітлахи із користю проводили дозвілля. Творчі зустрічі відбуваються традиційно до знакових свят і подій, ледь не на всіх підприємствах ДТЕК. Цього разу на Станції зібралось майже два десятки малюків.

Наталія Легедза керівник навчального центру ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Творчу майстерню можна по-праву назвати арт-студією тому що вона об’єднує різні напрямки творчості : і витинанки, і малюнок, і аплікацію. Такого в Добротворі у нас немає і це єдиний в своєму роді такий гурток»

Творчий процес у розпалу. Аби непримітна пінопластова основа замайоріла яскравими барвами школярі ретельно підбирають стрічки.

Додати трохи ніжності у невпевнені рухи намагаються і хлопці. У дівочій компанії їх лише двоє. До справи підійшли нестандартно – замість пінопластових яєць, прикрашають яблука. Однак дбають не лише про свій витвір.  Як справжні джентльмени допомагають дівчатам.

Останні стрічки, квіти та бантики приклеїли. Тепер пишаються витворами і розповідають, кому ж їх подарують.

Юлія Різник школярка

«Вона у мене в таких ніжних тонах, бо я не хотіла дуже яскраву. Я не дуже люблю яскравий і я прикрасила її такою деталлю, ніби добавила перлинки, ніби це впали крапельки роси на квіти».

Марія Щепан – школярка

«Я подарую своїй бабусі, тому що ми так рідко їздимо до неї, і я хочу щоб ця писанка на свята нагадувала їй про нас».

За час існування творчої студії, творити тут навчили понад 200 дітлахів. За нестандартним відпочинком сюди приходять й батьки-енергетики. Зізнаються, у такий спосіб не лише розвивають фантазію, а й починають краще розуміти малечу. Творча майстерня ДТЕК Добротвірської ТЕС чекає гостей на наступну зустріч – вже у травні, до Дня матері.

 

Залишити відповідь