Цікаве

Творчість проти недуги.

Головний персонаж вистави – семирічний Дем’ян. Малюк переніс декілька операцій на серці. Через важку недугу хлопчик не може робити те, що його однолітки – кататися на ковзанах, чи грати в активні ігри. Однак на театральній сцені мрії Дем’янка здійснюються.

Грим, костюм і незвична для нього розвага – виступ на сцені одного з найвідоміших львівських театрів. За декілька хвилин маленький Дем’янко стане актором в особливій виставі – у казці про свою ж недугу. Декілька теплих слів від мами і хлопчик налаштований на вдалий виступ. А от його подруги Катруся та Єва хвилюються. Мовляв, мають відповідальну роль – янголів, які подарують малюку диво.  

Синхрон – Катерина Фльорко, учасниця вистави:  «Вони на своєму чудо кораблі віднесуть хлопчика і дівчинку у різні казки і там з ним поділяться любов’ю своєю і потім в нього буде ціле сердечко і все буде добре з ним». 

Разом із хлопчиком на сцену вийшли дітлахи зі схожою недугою, а ще відомі артисти.

Синхрон – Оксана Муха, співачка: «Той хто має від Бога щастя, має тим щастям ділитися з іншими людьми, якщо ми розуміємо, що є проблема. Я просто постійно на себе приміряю, якби в мене так сталося».

Дитинство Дем’яна суцільна смуга випробувань – одразу після народження йому діагностували ваду серця. Далі були чотири важкі операції і тривалі реабілітації. Та й зараз, каже мама хлопчика, хворе сердечко постійно дає про себе знати.

Синхрон -Тетяна Ящун, мама хворого хлопчика: «Він ходить до школи, він бавиться, він дуже розумний, у нього своє світосприйняття, але зрозуміло, серце опероване за ним потрібен постійний догляд і опіка. Він зрозуміло не буде спортсменом, чи олімпійським чемпіоном. Але він можливо буде митцем, чи генієм».

В оточенні казкових героїв Дем’янова диво-подорож врешті починається. Кожен із акторів дарує йому свою любов. В результаті хлопчик отримує здорове серце, а глядачі позитивні емоції.

Синхрон – Маряна Тригуб, глядачка: «Важливо подивитися виставу цікаву, про якихось інших діток, таких особливих, як наші дітки».

Синхрон -Валентин Харлов, керуючий справами Львівської обласної ради: « Обласна рада викупила за власні кошти квитки, які ми роздали в дитячі будинки дітям».

За виручені із вистави кошти організатори планують створити сайт. На Інтернет ресурсі розміщуватимуть інформацію для батьків, дітлахи яких мають проблеми із серцем. Решту грошей витратять на медичне обладнання для охматдиту. 

Залишити відповідь