Цікаве

У креативному просторі !FESTrepublic відбулася «Вечірня ватра на підтримку Ярослава Рущишина»


Музика, вогнище і розмови про політику. В креативному просторі  !FESTrepublic в четвер було доволі людно, втім із дотриманням усіх карантинних норм.

Друзі і прихильники кандидата посаду міського голови Львівської ОТГ  Ярослава Рущишина організували вечірню ватру, аби зібрати кошти на виборчу заставу. Така подія відбувається вперше за всю політичну історію Львова.

Змінити якість української політики, дозволити людям відчувати відповідальність за того, кого вони обирають  – таку амбітну мету поставили перед собою представники  партії  “Голос” на Львівщині. Більшіть людей, які сьогодні тут –  знайомі і друзі Ярослава Рущишина, кажуть довіряють йому,  як самому собі.

В Ярослава Рущишина повірили, за один вечір мали б зібрати кошти на виборчу заставу, а це понад сто тисяч гривень. Натомість львів’яни інвестували аж чотириста тисяч гривень. Ці кошти витратять на передвиборчу кампанію кандидата.Погрітися біля вогню приїхав і лідер “Голосу” Святослав Вакарчук.

Незабаром відбудеться публічна презентація стратегії розвитку Львова та представлення команди, яка балотуватиметься до львівських міської та обласної рад. 

Залишити відповідь