Цікаве

У мікроквартал Viking Park у Львові інвестував Dragon Capital


Хоч у Львові й нема ані моря, ані відкритої ріки, але тепер є – кораблі. Аж два. І знайшли свою тиху гавань вони на вулиці Зеленій-Пимоненка. Там презентували новий бізнес-центр класу «А» Viking. Це «ядро»  багатофункціонального мікрокварталу Viking Park. 

Про особливості комплексу, значення інвестицій і перспективи розвитку говорили під час міжнародної панельної дискусії на тему: “Інвестиції та розвиток Львова», яка зібрала поважних учасників в діловому центрі під час його презентації. 

Інвестувала у бізнес-центр Viking найбільша інвестиційна компанія України Dragon Capital, яка вже вклала у Львові майже 100 мільйонів доларів.

Комфорт, якість матеріалів та зручна інфраструктура. Такими критеріями керувались забудовники. Обрали скандинавський стиль. Бізнес-центр Viking – це майже 19 тисяч квадратів офісних приміщень класу «А». Що це означає? Зручне планування, високі стелі, панорамні вікна, ліфти з інтелектуальним управлінням, підземний паркінг та відкрита тераса на 500 кв.м. Першими орендарями стали ІТ-компанії.

Від 2019-го збудовано першу чергу комплексу, а до кінця 2022-го року планують завершити усі черги будівництва, разом з житловими секціями, де буде 400 квартир.

#будинки #мікроквартал #VikingPark #DragonCapital #інвестиції

Залишити відповідь