Цікаве

У селищі Добротвір відкрили перший басейн


Це приміщення для плавання розташоване у загальноосвітній школі, тож відтепер дітлахи зможуть загартовуватися та оздоровлюватися під час уроків фізкультури.

Кошти на ремонт та обладнання виділила компанія ДТЕК. У здоров’я майбутніх поколінь вклали 400 тисяч гривень.

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС  «Тут мешкають наші працівники, їх сім’ї, тому для нас це питання є надзвичайно важливим. Мені здається, що наявність такого басейну у селищі, дасть можливість і виховати у майбутньому і олімпійських чемпіонів.»

Будували не з нуля. Басейн у школі функціонував ще у 80-тих роках минулого століття, потім через неналежний стан його закрили. Відновлювати ж почали півтора роки тому. Тепер басейн не впізнати – сучасне оснащення, тепле приміщення, інвентар для плавання.

Галина Дацишин – інструктор з плавання

«Добре тим, що у басейні йде хлорування води, все автоматизовано і це є дуже добре, так як колись все хлорували вручну, то тепер все йде автоматизовано».

Займатися плаванням тут будуть школярі з другого по шостий класи, по одній годині щотижня. Загалом 480 дітей зможуть насолодитися водними видами спорту.

Оксана Моравецька – вчитель Добротвірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«Водні процедури, це все спрямовано на оздоровлення, аби краще сприймати навчальний матеріал і все інше. Я думаю, що це наше майбутнє і здоров’я дітей».

ДТЕК – постійний партнер громади Добротвора, а тому до таких соціальних проектів долучаються з радістю. Тому і до відновлення басейну поставилися  відповідально – тут обладнали й кімнати для переодягання, душові та вбиральні.

Василь Нецик – директор Добротвірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«Оновлено чашу, зроблено нове устаткування, вже не треба, як у минулому воду міняти шляхом зливу і взаємозаміни, що було надто дорого і не економічно. Зараз вода мінятиметься щопівроку».

Компанія ДТЕК співфінансує проекти чи не у всьому Кам’янка-Бузькому районі. Кошти вкладає у майбутнє – у розвиток дітей. Тому, окрім басейну, відкривають дитячі садочки.

Залишити відповідь