Цікаве

У Славській громаді впровадили програму ФІФА “Пошук і розвиток юних талантів”


Славська територіальна громада стала першою на Львівщині та четвертою в Україні, де впровадили програму ФІФА “Пошук і розвиток юних талантів”. 

Тут шукали юні футбольні таланти. Тестування проходило впродовж трьох днів. За цей час 600 хлопців і дівчат віком від 7 до 12 років із 16 шкіл Славської територіальної громади взяли участь у футбольних тестах.

Діти стрибали у довжину з місця, бігали з м’ячем і без нього на дистанції 10, 20 і 30 метрів. Ще були два цікаві тести: “Іллінойс” на перевірку координаційних здібностей та “Smart goals”. Він сподобався дітям чи не найбільше. 

За спеціальною формулою представники української асоціації футболу вираховують єдиний показник за підсумком тестувань і вносять його у загальну базу даних. Далі вони створять перелік дітей, які більш здібні до футболу.  Їхні кандидатури будуть пропонувати місцевій ДЮСШ.

Друга частина проєкту – це навчання вчителів фізкультури і тренерів. Вони отримали ліцензії «D» диплому від української асоціації футболу. А дітей почесні гості заходу нагородили медалями і грамотами на згадку про участь у тестуванні від ФІФА.

Організаторами заходу були Українська асоціація футболу та Славська селищна рада. За підтримки партнерів і спонсорів професійного футбольного клубу «Львів», мережі АЗК «ОККО» і депутата Славської селищної ради Миколи Гребовича. 

В Україні програму ФІФА реалізовують вперше. 

До кінця року Українська асоціація футболу має провести 20 таких заходів. Проєктом планують охопити до 3 тисяч дітей та понад 200 тренерів з сільської місцевості.

*реклама

Залишити відповідь