Цікаве

Усе, аби зберегти життя


Щоб оберігати Добротвірську електростанцію, та найголовніше – мешканців  цього селища. Районний підрозділ ДСНСників, який ліквідовує аварії і пожежі, отримав від ДТЕК Добротвірська ТЕС нові дихальні апарати.

До того ж інноваційна маска особливо дієва у задимленому та загазованому оточенні. Також на тих ділянках, де можливі викиди хімічних речовин невідомого походження. При таких аваріях не можна використовувати протигаз. Відтак застосувавши такий апарат, органи і зору і дихання у безпеці.

Юрій Марусяк – начальник оперативного координаційного центру ГУ ДСНСУ у Львівській області.

«Подарунок від керівництва станції дозволить нам кожного пожежного у нашому підрозділі забезпечувати особистою маскою, щоб не передавати по зміні».

ДТЕК Добротвірська ТЕС подарувала спецпідрозділу 4 такі маски загальною вартістю  22 тисячі гривень. До цього, кажуть рятувальники, вони використовували апарати старого взірця, які неповністю прилягали до обличчя, відтак пропускали шкідливі речовини. А матеріал, з якого виготовлені нові – здатен витримувати більшу температуру, аніж застарілі пристрої.

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Їх особливість в тому, що вони повністю захищають лице, очі і друга функція – в тому, що ці маски можна застосовувати при ліквідації пожеж, особливо кабельних мереж і кабельних трас. Тобто вони ще працюють як противогаз».

Закупила компанія дихальні апарати в рамках програми соціального партнерства. Така співпраця триває більше п’яти років.  Станція – стратегічний партнер селища. Тому це не перша і не остання інвестиція підприємства у розвиток Добротвірської громади.

Степан Войчук – менеджер з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Особливо підтримуємо, коли проект відноситься до безпеки громади. Ми використовуємо будь-яку можливість щоб підтримати такі проекти, наших пожежників і не тільки. Будь-які служби, зокрема ми недавно підтримували і медиків, освітян, представників спорту».

До слова, раніше компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС закупила вогнеборцям і додаткові рятувальні маски, які у випадку пожежі можна одягати на потерпілих і під’єднювати до особистого апарату. А отже рятувати життя.

Залишити відповідь