Цікаве

Усе для дітей


Новенький дитячий садочок відкрили у Старому Добротворі. На створення дошкільного закладу у селі чекали майже 30 років.

Раніше тут було старе приміщення, три роки ж тому розпочали капітальний ремонт.

Любов Мороз – директор Стародобротвірського закладу дошкільної освіти

«Приміщення тут було двоповерхове, тобто тут добудовувався ще один поверх повністю. Ну і звичайно повністю відбулася реконструкція усієї системи: тут і тепла підлога передбачена. Садок хороший, усе обладнання тут нове, він відповідає європейським стандартам».

А ще у ньому – просторі світлі кімнати, у яких уже з початку квітня зможуть бавитися та розвиватися 50 маленьких мешканців Старого Добротвора. Поки буде дві групи дітей і ще одна додаткова – для підготовки малюків до школи. Вихованців прийматимуть за електронною чергою.

Світлана Браташ – мешканка села Старий Добротвір

«Для нашого села Старий Добротвір це довгоочікувана подія, всі чекали з нетерпінням, тому що діток у нас доволі багато. Не в усіх є можливість возити дітей до Добротвора. Окрім цього там своїх дітей вдосталь, тому часто бракує місць».

Кошти на будівництво та ремонт, а саме 600 тисяч гривень, на умовах співфінансування виділила й компанія ДТЕК. Завдяки меценатам тепер молоді сім’ї матимуть час на роботу, а їхні діти – місце для виховання та розвитку.

Галина Гарасевич – музкерівник Стародобротвірського закладу дошкільної освіти

«То є дуже велике заохочення для молоді залишатися тут. Бо як у молодій сімї народжувалася дитина то батьки намагалися раніше переселитися до містечка, а тепер вони залишаються у Старому Добротворі. І для дітлахів це добре, адже вони тепер мають можливість розвиватися у колективі, а не сидіть вдома з дідусями та бабусями».

Компанія ДТЕК завжди підтримує соціальні проекти в селищі Добротвір та його околицях. Адже саме тут мешкають працівники підприємства. Створення сучас ної інфраструктури у сільській місцевості  – найкраща опора та підтримка для мешканців регіону.

 Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Дуже велика кількість людей у нас мешкає у Старому Добротворі, тому для нас усі проекти, які покращують умови проживання, надзвичайно важливі. У нас, на жаль, сьогодні сільська місцевість, вона дуже відстає від міст і вони повинні мати такі самі умови, які люди мають в містах».

Компанія ДТЕК долучається до фінансування не лише будівництва дитячих садочків, а й інших проектів для розвитку дітей. Нещодавно, приміром, у Добротворі відкрили басейн, гроші на який також виділили енергетики.

Залишити відповідь