Цікаве

Усе для клієнта


Невимушена атмосфера, легка музика та товариські розмови за чашкою кави – так у Львові, на проспекті Чорновола,  41 відкрили регіональну дирекцію ОТП банку.

Для неї шукали ідеальну локацію у центрі міста. Тут діє й відділення банку, тож для працівників та клієнтів прагнули створити умови європейського зразка.

Володимир Мудрий – член Правління ОТП Банку

«Наша основна мета – надавати найкращий рівень сервісу на банківському ринку. Саме тому у минулому році ми започаткували, а в цьому році ми так активно продовжуємо оновлення наших регіональних дирекцій, оновлення наших відділень».

2019-ого ОТП Банк увійшов до п’ятірки найбільш прибуткових банків країни. Таємниця  успіху у тому, аби прибуток не ставав самоціллю, а засобом інвестування та економічного зростання. Відтак левову частку зароблених коштів тут вкладають у збільшення кредитного портфелю. В ОТП Банкуамбітні плани – до 2023-го збільшити кредитування вдвічі. А отже і розширити клієнтську базу.

Тамаш Хак-Ковач – Голова Правління ОТП Банку

«У нас найширша продуктова лінійка. Ми хочемо пропорційно зростати у кожному сегменті нашого ринку. Ми працюємо з корпоративним бізнесом, ми працюємо  в роздрібному бізнесі, ми кредитуємо автівки, ми запускаємо іпотеку, у нас є підприємці, у нас є великий бізнес».

Західноукраїнська дирекція ОТП Банку охоплює вісім областей і 17 відділень. В них клієнти можуть отримати чи не найбільший спектр послуг – від готівкового кредитування, депозитів та іпотеки до консультаційних сервісів. Одним з найкращих в Україні в ОТП Банку є приватний банкінг. Таке визнання – не випадкове, адже кожен клієнт стає частиною великої сім’ї.

Олена Онуфрів – клієнтка ОТП Банку

«Це найкращий банк для мене у Львові, це найкращий сервіс. Коли відкрилося відділення у нас на Франка, я одразу відкрила собі рахунок, і з роками ми вже дуже подружилися з цим банком, фактично, я вже рахую, що це є частина моєї сім’ї».

ОТП Банк – універсальний та інноваційний. Тут працюють з великим корпоративним та роздрібним бізнесом. І співпрацюють довго – роками. А такі тривалі ділові відносини – ознака надійності.

Оксана Надопта – регіональний директор Західноукраїнської дирекції ОТП Банку

«Дуже тішить, коли ми бачимо, що наші клієнти зростають разом з нами. Коли клієнт вже двадцять років та більше разом з нами і ми бачимо, спостерігаємо, як збільшується його бізнес, то більшої радості для мене немає».

З нагоди відкриття регіональної дирекції для гостей ОТП Банку провели екскурсію відділенням. Й показали усе необхідне для швидкого та якісного обслуговування клієнтів – сучасні сервісні зали та кімнати для приватного банкінгу. Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011

Залишити відповідь