Цікаве

Усе для кращого спілкування


Аби мешканці могли чим більше комунікувати між собою, і безперешкодно чути голос рідних у будь-яку хвилину.

Компанія Контінентал зініціювала проект, в межах якого встановили вежу для покращення мобільного зв’язку на території села Малий Любінь. Додам, що обладнання сільській раді нічого не коштувало.

Павло Стахів – заступник голови Великолюбінської селищної ради

«Це хороший сигнал для тих всіх, хто планує тут далі проживати, будуватися, для розвитку фірми «Контінентал».  Вже така на пристрої з’явилась приємна позначка, що означає швидкий доступ до мережі інтернет».

До появи цієї споруди мобільного покриття у цій місцевості майже не було, розповідає працівник компанії Контінентал. Відтак це створювало чимало незручностей, як для жителів села, так і для ефективної роботи агрохолдингу. Адже одна із виробничих баз дислокується саме у Малому Любіні.

Мирослав Охабський – заступник керівника кластеру «Самбір» із зв’язків з громадськістю Компанії «Контінентал»

«Тут дуже був поганий зв’язок. Зверталися в компанію Київстар для покращення зв’язку. На сьогодні ми маємо суперовий зв’язок. Люди задоволені. Дякують. Особисто нам працівникам треба було виходити з офісу на вулицю. Тоді ми могли порішати якісь виробничі питання».

Тож компанія «Контінентал» заручилася підтримкою «Київстару». Відтак завдяки співпраці з мобільним оператором на території виробничої бази зависочіла вежа, а позначки мережі засвітились на екранах мобільних.

«Бачите раніше позначки то пропадали, то появлялися. На сьогоднішній день у нас дві повних шкали. Ми повноцінно користуємось зв’язком».

Віктор Скаляк –  менеджер з технічної підтримки компанії «Контінентал»

«Було прийняте рішення допомогти даній громаді з цією соціальною проблемою. Спільними зусиллями компаній «Контінентал» та «Київстар» позачергово було встановлено вишку Київстар на території нашої бази, і проблема у нашому населеному пункті була вирішена. Цей проект доводить, що співпраця відповідальних бізнесів приносить користь та вирішує проблеми громад».

Найближчим часом компанія «Контінентал» має на меті продовжувати співпрацю з мобільним оператором і допомогти   розгортати потужності зв’язку не лише у Малому Любіні, а й ближніх селах – Бірче і Косівець.

Залишити відповідь