Цікаве

Усе для здоров’я


Танцювальним флешмобом та масовою руханкою – на Добротвірській ТЕС відзначають Всесвітній день здоров’я.  Уже п’ятий рік поспіль працівникам компанії ДТЕК нагадують про найцінніше, що є у людей.

Настрою додає музика, професійні танцюристи – задають темп і найвідважніші працівники розпочинають ранкову зарядку.

Оксана Скомська – провідний фахівець ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Підбадьорює, напевно сильніше ніж кава».

Галина Лиховид – провідний фахівець ДТЕК Добротвірська ТЕС

«У нас сидяча робота і ми хочемо трішки порухатися».

Не залишились без уваги й ті, хто часу має обмаль. Медпрацівники компанії ДТЕК навідались у кожен кабінет, бо певні так звана офісна гімнастика допоможе тримати себе у хорошій фізичній формі.

Олена Бучиян – провідний фахівець ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Якщо сидіти цілий день не рухаючись, це ускладнює наше життя. Як кажуть, тіло застигає і тому кожну годину, кожних дві години необхідно зробити собі таку перерву, порухатись – це надзвичайно. Якщо ми не щогодини, то принаймні, раз стараємося себе розрухати».

І як цього дня не без веселощів? Для енергетиків підготували вікторини, активні конкурси.  Адже позитивний настрій зцілює будь-який колектив. Та не лише у Всесвітній день здоров’я, самі ж енергетики розповідають, завдяки соцпакету, можуть спокійно працювати і бути впевнені – їхнє життя у надійних руках.

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Наша компанія завжди приділяла увагу здоров’ю персоналу: у нас є добровільне медичне страхування, кафетерій пільг до якого входять, зокрема пакет оздоровчий, і можливість персоналу відвідувати басейни у місті Львові».

Галина Лепех – головний фахівець відділу з управління компенсаціями та пільгами ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Наші працівники можуть поїхати відпочити за кордон, чи тут оздоровитися в санаторіях, чи на курортах».

А у перспективі, на Добротвірській ТЕС планують відновити спортзал, облаштувати умови для занять тенісом в обідню перерву».

Залишити відповідь