Цікаве

Відремонтований шпиталь від ДТЕК


Відремонтовані кабінети для прийому пацієнтів та сучасне обладнання, яким не всі районні шпиталі можуть похизуватися. Добротвірська міська лікарня зовсім не схожа на звичайний медзаклад. Радше на курорт. Тут є і сучасний реабілітаційний центр, і гідротерапевтичні ванни.

Нове устаткування для лікарні закуповують часто, адже для закладу надійним партнером та опорою є ДТЕК Добротвірська ТЕС. Компанія завжди підтримує шпиталь у конкурсах мікропроектів, відтак співфінансує найнеобхідніше. Наприклад, автоматичний апарат для забору крові також придбали за кошти підприємства.

Оксана Проць – біолог Добротвірської міської лікарні

«Ти тільки колеш пальчик, набираєш в спеціальну кювету кров і запускаєш кров в апарат. Апарат видає готовий результат на руки».

Для комфортного та якісного медичного обслуговування добротвірців та мешканців району, нещодавно за підтримки ДТЕК Добротвірська ТЕС облаштували кабінети сімейних лікарів. А ще повністю відремонтували дитячу консультацію.

Ірина Небога – дитячий педіатр Добротвірської міської лікарні

«Зробили нам такий ремонт ДТЕК, гарно так. Діти приходять, в нас є окремий вхід, де діти заходять здорові, а з іншої сторони, з центру поліклініки, то заходять діти з вірусами захворюваннями».

Втім, ще кілька місяців в оновлених кабінетах був недолік – під час дощу старий дах протікав.

«Протікала покрівля Добротвірської лікарні, що створювало великі незручності для всіх, особливо для пацієнтів. Прошу глянути, як затікали наші приміщення».

Влітку 2019-го команда Добротвірської лікарні перемогла на обласному конкурсі мікропроектів. Однією з основних умов було спонсорське співфінансування. І знову ж відгукнулися у ДТЕК. Аби перекрити покрівлю шпиталю необхідно було майже півтора мільйони гривень.

Людмила Круглянко – директор Добротвірської міської лікарні

«700 тисяч виділено компанією ДТЕК для проведення капітального ремонту покрівлі і головного корпусу. І вкрай нам також було потрібно перекрити, зараз проводяться роботи в господарському корпусі».

На цьому у ДТЕК зупинятися не планують, адже серед пріоритетів компанії – реалізація соціальних проектів у медичній сфері. 

Степан Войчук – менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Добротвірської ТЕС

«У загальному ми одна із компаній, напевне, чи не єдина в Україні, яка взагалі підтримує сталий розвиток громад, тобто територій своєї присутності.Ми для своїх працівників створюємо кращі умови не тільки на роботі, не тільки робочі умови, а й умови проживання на їх територіях».

Тому в Добротворі проекти за підтримки ДТЕК Добротвірська ТЕС реалізовують чи не щомісяця. Найважливіші з них спрямовані саме на оздоровлення мешканців. А це розвиток медицини та спортивної культури.

Залишити відповідь