Цікаве

Водонагрівачі у Львові. Поради щодо вибору від “Всі ціни”

Наявність такого пристрою, як водонагрівач, надає вам можливість користуватися гарячою водою в будь-який час. Та для того, щоб обрана вами модель працювала саме так, як ви того бажаєте, необхідно відповідально підійти до її вибору.

Тож на які критерії передусім слід звертати увагу та як обирати ідеальний водонагрівач? Розглянемо поради від сайту “Всі ціни”.

Великий чи малий? Який за об’ємом має бути водонагрівач

Який за розміром бойлер вам потрібен залежить від того, для яких цілей ви його купуєте. Наприклад, якщо в оселі проживає всього дві людини і ви використовуєте душ та раковину на кухні, вам цілком достатньо буду ємності на 80-100 літрів. Для користування трьох людей об’єм бажано збільшити до 100-120 літрів, а якщо у вас є велика ванна, то варто розглянути варіанти 120-150 літрів.

Ознайомившись із пропозиціями, які представлені в каталозі, ви можете побачити і зовсім маленькі водонагрівачі. Зазвичай вони призначені для використання на кухні. Для повноцінної ванної кімнати варто розглядати лише достатньо великі та місткі моделі, що зможуть забезпечити вашу родину необхідною кількістю води. 

Ефективність та економічність в одному водонагрівачі

Знайти ефективний та водночас економічний водонагрівач – досить складно. Проте саме цього прагнуть усі покупці, що починають свої пошуки водонагрівача у Львові. Тож що потрібно шукати та на що звертати увагу насамперед? Найбільш економічним приладом можна вважати той, що найшвидше підігріває воду і при тім витрачає на це мінімальну кількість електроенергії. Крім того, велике значення має і здатність ємності підтримувати задану температуру води, адже щоразу підігрівати воду не вигідно економічно, тож бажано, аби охолоджувалась вона максимально повільно. Економічно вигідною витратою вважається 1 кВт на добу.

Зверніть увагу, що економічність та ефективність приладу багато в чому залежать від його типу: проточний чи орієнтований на накопичення води. Перший тип водонагрівачів може мати мінімальні розміри і монтуватися просто в кран. Вартість такого приладу, як і розміри, досить невелика, проте говорити про ефективне нагрівання великої кількості води таким чином не доводиться.

Накопичувальний водонагрівач в залежності від типу ТЕНу

На сьогоднішній день у продажу можна знайти бойлери двох типів – з «сухим» та з «мокрим» ТЕН. Який же з варіантів краще обрати та чим вони взагалі відрізняються? ТЕН сухого типу в процесі роботи взагалі не контактує з водою. Його робота побудована таким чином, аби взагалі виключити імовірність накопичення накипу, а отже, суттєво подовжити строк служби елемента, що відповідає за підігрів води.

Єдиний недолік такого ТЕН перед «мокрим» – значно вища ціна, що суттєво впливає на вартість усього водонагрівача. Хоча на захист цього вибору варто сказати те, що працюють такі моделі водонагрівачів значно довше. Щоправда за рахунок прямого контакту елемента нагрівання з водою часто з’являється накип, що знижує ефективність та подовжує час, необхідний для нагрівання води. 

Обрати зручний водонагрівач потрібного об’єму швидко та зручно можна завдяки ціновому навігатору. Використовуйте сайт, аби побачити і порівняти всі існуючі варіанти та придбати те, що потрібно, за найвигіднішою ціною. 

Залишити відповідь