Цікаве

Врятовані життя


У цій непримітній коробці – апарат, який рятує життя малят. Представники мережі «АТБ» передали цінне обладнання львівському «ОХМАТДИТУ».

Сучасний монітор спостереження за станом пацієнта придбали в рамках акції «БлагоДій», яка відбулася восени у магазинах АТБ по всій Україні. Долучитися було легко. Таку акцію благодійний фонд АТБ проводив не вперше.

Олег Цісінський – начальник відділу регіональної торгівлі Західної філії компанії «АТБ-Маркет»

«Перше «Дерево життя» – це купувати листочки орігамі. Ця акція аналогічно проходила. Завдяки нашим покупцям, завдяки працівникам магазинів, завдяки небайдужим, було зібрано понад 3 мільйони гривень. Всі без винятку кошти, гроші, будуть перераховані благодійним фондом АТБ на допомогу дитячим обласним лікарням».

А вже з благодійного фонду «АТБ» за зібрані кошти купують найнеобхідніше. У відділенні реанімації новонароджених такі монітори працюють цілодобово. Малюки, які мають вади серця та хірургічні патології, повинні перебувати під постійним контролем. Без монітору лікарі не змогли б відслідковувати зміни важливих життєвих функцій організму.

«Це частота серцевих скорочень, насичення крові киснем, артеріальний тиск вимірює. Також при потребі у нашому відділенні лікуються діти з вродженими вадами серця і якщо є потреба, підключається датчик і проводиться цілодобове ЕКГ».

Відтак щонайменшу зміну стану маляти лікарі одразу бачать, адже монітор високоточний. Таких в «Охматдиті» уже чотири. Представники мережі «АТБ» наголошують, допомагати тим, хто найбільше цього потребує – один з пріоритетів компанії. Окрім того, придбання, наприклад, такого важливого апарату, дозволяє кожному клієнту «АТБ» зрозуміти – творити добро легко.

Олег Цісінський – начальник відділу регіональної торгівлі Західної філії компанії «АТБ-Маркет»

«Компанія АТБ – це є соціально спрямована компанія і ми активно беремо участь у благодійній діяльності. Завдяки цій акції ми переконалися, скільки небайдужих людей проживає у регіоні. Українці надсилають власні кошти, попри теперішню складну ситуацію, на економічну ситуацію у сім’ях , люди долучалися до цієї акції».

Врятувати дитяче здоров’я може чи не кожен українець, адже акція «БлагоДій» відбувалася у понад тисячі магазинах «АТБ». Відтак таке важливе медичне обладнання закупили для лікарень Львова, Кропивницького, Дніпра та Запоріжжя.

Наталія Кунта – завідувачка відділення реанімації новонароджених Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит»

«Другий рік поспіль отримуємо подарунок від мережі магазинів «АТБ». І коли вони в цьому році подзвонили і сказали, що вони для нас збирають кошти, ми були вкрай щасливі».

Торік за зібрані благодійним фондом «АТБ» кошти для львівської дитячої лікарні «Охматдит» придбали контури для апаратів штучної вентиляції легень. Це – спеціальні трубки, без яких прилади працювати не можуть.

Залишити відповідь