Цікаве

Ярослав Рущишин оголосив про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова


«Беремо відповідальність за своє місто!» – саме з таким гаслом лідер партії «Голос» у Львівській області, народний депутат України, Ярослав Рущишин оголосив про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова. За рік депутатської діяльності у Верховній раді, Ярослав Рущишин ініціював 47 законопроєктів, які зокрема сприяли розвитку української економіки. У місті Львові політик планує реалізовувати надважливі реформи, покращувати соціально-економічне життя львів’ян, розвивати освіту, культуру, інновації, підприємництво та ІТ-галузь.

Ярослав Рущишин переконаний: разом з командою «Голосу» вдасться покращити економічну ситуацію в місті, залучити нові інвестиції, налагодити співпрацю з іноземними партнерами, розвинути ключові галузі соціального життя: освіту, медицину, науку, цифрові технології та бізнес . Для цього, Ярослав Рущишин зібрав найкращих фахівців у свою команду. Ростислав Добош, координатор «Голосу» на Львівщині, каже: команда партії вже працює над чіткою стратегією майбутнього міста Львова.

Команда «Голосу» переконана: Львів потребує кардинальних змін та нового підходу в управлінні. Відтак, впровадження нової фаховОї стратегії та залучення інвестицій – дадуть можливість Львову зробити значний стрибок в економічному розвитку і стати гідним гравцем на карті світу.

Залишити відповідь