Цікаве

З думкою про Яворів


Такі інновації у Яворові запровадив молодий очільник старовинного міста –  Павло Бакунець.

Павло Бакунець – міський голова Яворова, кандидат у народні депутати у 122-ому виборчому окрузі

«Ми почали робити проект велодоріжки через ціле місто Яворів для того, аби нашим мешканцям і гостям любителям велотранспорту було цікаво, зручно, комфортно і безпечно пересуватись Яворовом».

Його попередники не спромоглися облаштувати цей куточок на Львівщині належним чином, розповідають місцеві  мешканці. Мовляв, допоки Яворів  не очолив перспективний мер, неможливо було безпечно гуляти центральною площею.

Олена Лукачук – мешканка Яворова

«Тут були суцільні ями, тут було сіро. Коли дощ – не можна було пройти по місту, не хотілося сюди йти. Знайомі приїжджали і питали, що це за катакомби. Зараз тут рівненько, чисто ,щороку вілдбувається облаштування. У нас прекрасні троянди».  

Павло Бакунець запровадив чудову традицію – селфі з кандидатом. Відтак малеча не дає йому на вулиці проходу. До того ж міський голова започаткував у місті і на околицях перегляд фільмів просто неба.

Наталія Фітель – мешканка Яворова

«Кіно просто неба – це просто феєрверк емоцій. В нашому місті і навіть на околицях. Люди забувають про телевізори, смартфони, діти виходять на вулиці, спілкуються  – це просто шикарні емоції, сплеск щастя і радості».

Лише чотири роки його каденції, а у Яворові зробили реконструкцію центральних вулиць. І за сприяння Павла Бакунця розпочали будівництво очисних споруд.

Павло Бакунець – міський голова Яворова, кандидат у народні депутати у 122-ому виборчому окрузі

«Моя команда зробила всі дозвільні документи на будівництво очисних споруд. Їх вартість понад 80 мільйонів гривень. Ми вже освоїли 5 мільйонів гривень. Наступні 20 обіцяють цього року. І так поетапно будуть побудовані очисні споруди».

Якщо кандидат пройде до парламенту, планує не зупинятися на розпочатих ініціативах.

Павло Бакунець – міський голова Яворова, кандидат у народні депутати у 122-ому виборчому окрузі

«Моє завдання, як депутат у парламенті  – це комунікація між громадами і їхніми менеджерами і бюджетом в Києві для того, аби кошти скеровувати на місця». Окрім здобутків в інфраструктурі міста та культурному житті, Павло Бакунець зумів налагодити співпрацю із шістьма містами Європи. Відтак молодь має можливість їздити за кордон – навчатися і здобувати новий досвід.

Залишити відповідь