Цікаве

Завжди треба вчитися та тренуватися


Вміють не лише виробляти електроенергію, а й блискавично реагувати на надзвичайні ситуації.

Вони – члени добровільних пожежних дружин Добротвірської ТЕС. Двадцять працівників ДТЕК змагалися за звання кращого вогнеборця.

Олег Мудрик – головний фахівець з пожежної безпеки та цивільного захисту ДТЕК Добротвірської ТЕС

«Команд в нас буде чотири, це є представники ЦТОіПУ, КТЦ, ПТЦ і електроцеху. У нас підприємство підвищеної небезпеки і наші працівники повинні злагоджено і оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях, тому ми проводимо такі змагання».

Такі змагання проводять щороку. Участь беруть, як досвідчені працівники Добротвірської ТЕС так і новачки. Перший етап – найскладніший. Свою реакцію та вміння чітко виконувати послідовні дії перевіряють на смузі з перешкодами.

Саме на таких змаганнях працівники ТЕС удосконалюють свої вміння, переконані організатори та й самі учасники.

Олег Демків – інженер електричного цеху ДТЕК Добротвірської ТЕС, учасник змагань

«Я перший раз беру участь у цих змаганнях. Вони дають можливість, насамперед, навчитися зосереджуватися, а це необхідно на виробництві».

Володимир Поліщак – машиніст ДТЕК Добротвірської ТЕС, учасник змагань

«Весь час прибувають нові працівники. Їм треба щось показати, розповіти, як воно відбувається, багато хто таке побачив вперше».

Роман Поліщак – майстер виробничої дільниці ДТЕК Добротвірської ТЕС, учасник змагань

«Я б сказав, краще ми тут позмагаємося, ніж будемо в реальній ситуації на підприємстві це робити».

Останній етап змагань – бойове розгортання рукавів. Тут вже важлива точність.

Охорона праці та промислова безпека – у фокусі компанії. Тому, окрім змагань, організовують й навчання з фаховими рятувальниками. 

Андрій Королевич – головний інженер ДТЕК Добротвірської ТЕС

«Того року було досить таке масштабне тренування на трьох об’єктах станції і це показало готовність наших членів ДПД активно брати участь, якісь додаткові функції виконувати при ліквідації наслідків пожеж або інших стихійних лих».

Усі учасники прагнуть перемогти, адже потім команда Добротвірської ТЕС змагатиметься у конкурсі добровільних пожежних дружин між усіма електростанціями ДТЕК.

Залишити відповідь