Цікаве

Зелене місто


Озброєні лопатами та хорошим настроєм, десяток працівників ДТЕК Добротвірська ТЕС сьогодні не в цехах, а на природі. Втім, не відпочивають, а роблять корисну справу – висаджують дерева.

«Це є декоративна гірська сосна карликова, яка росте півтора-два метри у висоту і три метри у ширину».

Поки ж ці саджанці лише пускають коріння у землю. Їх за годину активні детеківці висадили аж сорок. Озеленюють території…

«Для екології, для природи, для всього, для красоти такої, щоб в нас було дуже гарно все».

Нова алея хвойних відтепер простягається вздовж доріжки поблизу Добротвірської лікарні. З медзакладом у ДТЕКу вже давно партнерські відносини. Для пацієнтів, каже директор шпиталю, прогулянки в парках – корисні.

Людмила Круглянко – директор Добротвірської міської лікарні

«Озеленення територій надзвичайно актуально особливо в період підвищення захворювань серцево-легеневих патологій. Не дарма кажуть, зелені дерева, особливо хвойні, – то легені планети».

Втім, такі акції не лише оновлюють природу, а й зміцнюють дружбу у колективі. Відтак для працівників Добротвірської ТЕС це чудова нагода більше дізнатися один про одного.

Марія Кравець – фахівець з корпоративної культури департаменту управління персоналом ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Такі акції дуже зближують людей, тому що ми не просто садимо дерева, ми спілкуємося, ми більше пізнаємо один одного, бо не всі ж з одного цеху працюють працівники. Воно здружує».

Таку акцію організували учасники Молодіжного руху Добротвірської ТЕС. Активна молодь об’єднується на підприємствах ДТЕКу – разом допомагають розвивати містечка, в яких живуть, а також підтримують корпоративну культуру.

Андрій Манько – учасник Молодіжного руху ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Активна молодь, яка має запал до чогось нового, зробила це для того, аби люди хотіли працювати, ходити з настроєм на роботу».

Акцію «Зелене місто» працівники Добротвірської ТЕС влаштували вже вшосте. Одним з пріоритетів компанії ДТЕК є облаштування територій, на яких розміщується підприємство.

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«У період проведення акцій займаємося благоустроєм територій, насадженням дерев. Усе для того, аби покращити, наше селище і територію біля станції».

Працівники Добротвірської ТЕС висадили фруктові дерева й поблизу станції. Смачними плодами незабаром тішитимуть мешканців селища.

Залишити відповідь