Цікаве

«Зелене місто»

 

Толока замість обіду. У селищі міського типу «Добротвір» вкотре відбулася акція «Зелене місто».

Працівники теплоелектростанції вже п’ять років поспіль  двічі на рік організовують  у населеному пункті прибирання. Кажуть, захід – корисний, бо згуртовує колектив.

 

Обідня перерва у працівників ДТЕК Добротвірська ТЕС  – за планом. Та замість борщу з пампушками тут видають робочий реманент – рукавиці та мішки для сміття: сьогодні прибиратимуть паркову територію довкола станції.

 

Оксана Браташ – працівник   ДТЕК Добротвірська ТЕС.

«Добровільно, завжди зголошуємося на акції. Ніхто нас не примушує. Ну спочатку не треба смітити, але ж є такі люди, які смітять. Тому ми повинні прибрати».

 

Андрій Федина – працівник ДТЕК Добротвірська ТЕС.

«Прибирали біля річки Західний Буг, біля скидного каналу Добротвірської ТЕС . Акція потрібна, бо очищаємо місця відпочинкові».

 

Акція традиційно відбувається двічі на рік – навесні та восени, розповідає директор станції. Окрім того, що прибирають біля ТЕС, ще й допомагають селищу

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС.

«Навесні надаєм допомогу селищній раді – прибираємо селище. У нас кожен підрозділ має свою територію, де підтримує порядок протягом усього року».

 

Коли п’ять років тому вперше відбулася акція «Зелене місто» то, через накопичення сміття, самоскиди не встигали вивозити непотріб із селища. Нині ж Добротвір стає дедалі чистішим,- наголошує Денис Шмат.

 

Денис Шмат- начальник відділу екології   ДТЕК Добротвірська ТЕС. «Я дуже тішуся з того, що люди, працівники Добротвірської ТЕС є небайдужими і долучаються. І сьогодні завдяки цьому заходу ми зробимо наше селище чистішим, кращим і екологічно привабливим».

 

Цього разу у прибиранні взяло участь майже п’ятдесят працівників. Найактивніші учасники акції «Зелене місто» отримали призи.

Залишити відповідь