Цікаве

Золотий стандарт McDonalds


Тут розпочинається кожна смачна історія – McDonalds Україна.

Зізнайтеся: хотіли б побачити, як створюють улюблені страви? Бо щойно ви замовили: а на кухні готують спеціально для вас – з найкращих перевірених інгредієнтів. І – ані краплі олії! Так смачніше і корисніше.

Булочки щорічно проходять оцінку на відповідність золотому стандарту McDonalds: оцінюють аромат, зовнішній вигляд, висоту просмажування, смак… Їх, до речі, випікають у Дніпрі, а мариновані огірки вже 20 років доставляють з півдня України, і готують за специфікацією McDonalds. 

Щорічно продукти перевіряють у Мюнхенській лабораторії. Понад 70% постачальників  McDonalds є українськими. М’ясо – їде з Вінницької області, салати вирощуються в с. Макарівка Київської області.

Для хрумкої картоплі вирощують спеціальні сорти.

Картопля, нагетси, крильця – все готують за суворими стандартами. 

На десерт – ніжне морозиво або “макшейк”, в основі яких – молоко вищого ґатунку.

А для заряду бадьорості – натуральна кава.  100% арабіка (80% – Колумбія, 20% – Бразилія ). Навіть воду для неї ретельно фільтрують. Для цього в кожному ресторані встановлена багатоступенева система фільтрації води.

Якість, безпека та чистота. McDonalds дбає про кожного клієнта. тут ретельно стежать за гігієною. Золоті правила – маски рукавички й антисептики.

Залишити відповідь