Цікаве

Звіт депутатів фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міськраді


Ініціатива надати надбавки вихователям дитсадочків, створення територіальних медичних об’єднань, розбудова інфраструктури у мікрорайонах. Депутати фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міськраді аналізують свої здобутки за останній рік. 

2021-ого зареєстрували понад 800 запитів та звернень. Ініціювали та підтримували програми, серед яких фінансування ремонтів  міських доріг – це більше ста мільйонів гривень, благоустрій парків.

Депутати найчисленнішої фракції в раді чи не найбільшу ставку зробили на медицину. Вирішили, що стратегію її розвитку треба переглянути. Відтак у Львові міські лікарні об’єднались в окремі профільні центри – три територіально-медичні об’єднання. У додаток – найкраще обладнання. 33 мільйони скерували на сучасні стерилізатори, функціональні ліжка, а ще ремонти приміщень та комунікацій.

Чимало уваги приділили й галузі освіти. Цьогоріч подбали про зарплати працівників дитсадочків, з наступного року вихователі отримають іще 40% надбавки до окладу. Щодо шкіл – підтримували проекти, завдяки яким дітки у класах уже мають найсучаснішу техніку.

Із усіх програм, які цьогоріч ініціювали чи підтримали представники «Європейської Солідарності» майже 80 відсотків вдалось реалізувати. На наступний рік – плани не менш амбітні.

Залишити відповідь