У Кремлі не знають, чи хоче Медведчук їх участі, але будуть стежити за його долею

Фото: Володимир Зеленський, Фейсбук

У Кремлі заявили, що голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» кум Путіна Віктор Медведчук не є громадянином Росії, і вони не знають, чи хоче він участі РФ у вирішенні його долі.

Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков у коментарі російським журналістам 13 квітня, про це повідомляє Українська правда.

«Що стосується обміну, про який із таким жаром, запалом, задоволенням заговорили різні діячі у Києві: Медведчук не є громадянином Росії. Він не має жодного стосунку до спеціальної військової операції. Він є іноземним політичним діячем.

Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації».

При цьому Пєсков зазначив, що Кремль «безперечно стежитиме за долею Медведчука, до чого закликає і європейських політиків, які так дбають про свободу слова, говорять про неможливість переслідування людини з політичних мотивів».

Він подякував Медведчуку за «вирішення гуманітарних питань».

Пєсков також заявив, що Медведчук, мовляв, «завжди виступав за мир і проти війни, ухвалив непросте рішення залишитися в Україні та брати участь у судилищі проти себе».

Більше того, нібито «ніякої військової операції в Україні не було б, якби в Києві враховували ідеї Медведчука про нормалізацію відносин з Росією», озвучив нове виправдання війні прессекретар Путіна.

Новини