Львівщина готова до опалювального сезону на 68% – Львівська ОВА

Фото:Depositphotos

В Львівській області триває  підготовка до опалювального сезону. Про це сьогодні говорили  на нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова – повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Розуміємо всю складність опалювального сезону, який наближається. Підготовка відбувається за планом, резерв присутній», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Так, в області постачання теплової енергії здійснює 17 базових підприємств теплокомуненерго, з них 13 обслуговують населення, є 1682 котельні.

На сьогодні Львівщина готова до опалювального сезону на 68%. Підготовка триває у всіх районах області. Як зазначили під час наради, усі міста, в тому числі Новояворівськ та Новий Розділ, мають розпочати опалювальний сезон вчасно.

В області також створюють резерв обладнання та матеріалів, який дозволить оперативно долати наслідки надзвичайних ситуацій, якщо такі виникатимуть.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов закликав накопичувати альтернативне паливо, а також наголосив, що важливо посилити роботу, аби населення відповідально використовувало енергоресурси.

Нагадаємо, на обласному рівні розробили механізм співфінансування органів місцевого самоврядування в частині заміни котельного обладнання, яке працює на альтернативних видах палива (тверде паливо, електрична енергія, тощо), а також ремонту теплових мереж. Цей механізм передбачає відшкодування з обласного бюджету 50% вартості обладнання, робіт.

Новини