На Харквщині ворог вбив трьох цивільних, ще двоє – поранені – Синєгубов

Фото: Харківська ОВА

Внаслідок ворожий обстрілів Харкова та області загинули 3 людини – 65-річна жінка в Кутузівці, 61-річна жінка та 49-річний чоловік в Балаклії. Двоє – отримали поранення.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

За його словами, в останні дні російські окупанти, які не можуть досягти успіху в боях проти ЗСУ на Харківщині, посилили обстріли обласного центру та інших населених пунктів.

Фіксуються удари з систем РСЗО по Київському, Шевченківському, Салтівському та Індустріальному районах Харкова. Також ворог завдає ударів по Харкову та області ракетами. Є влучання в промислову зону, в заклади освіти. Так само ворог б’є по Чугуєву, Лозовій, по Золочівській та Дергачівських громадах. На жаль, гинуть та отримують поранення мирні люди. Лише за сьогодні протягом дня загинули 3 людини – 65-річна жінка в Кутузівці, 61-річна жінка та 49-річний чоловік в Балаклії.

Внаслідок денних обстрілів Індустріального району Харкова 2 поранених.

Кілька останніх днів обстріли Харкова фіксуються в проміжок часу між 23:00 та 00:00 годин. Але ворог діє підступно. Сьогодні артобстріли тривали протягом дня.

Голова ОВА також повідомляє, що мешканці продовжують повертатися до Харкова. За попередніми даними, у місті вже проживають близько 700 тисяч осіб, що становить майже половину харків’ян.

Щодо можливого нового наступу росіян на Харків, то за словами Олега Синєгубова, постійно фіксуються накопичення та переміщення військ на кордоні з Харківщиною. Ворогу щодня завдають окупантам дуже відчутних втрат.

«І якщо ми не одразу озвучуємо всі успіхи наших ЗСУ, це не означає, що їх немає. Буквально вчора на Харківщині росіяни намагалися атакувати бійців потужної 92 бригади, але отримали відсіч. Наші знищили 23 окупантів, поранивши ще 50 та знешкодивши 10 одиниць техніки.

Військові роблять свою справу, і роблять її професійно, захищаючи нас від російського окупанта. Від цивільних громадян просимо витримки, уваги до повітряних тривог та віри в Збройні Сили!»

Новини