На Закарпатті запустили електричну підстанцію, яку вчора пошкодили ракети РФ

Фото: Закарпатська ОВА

У селищі Воловець Закарпатської області відремонтували й запустили електричну підстанцію, яку пошкодила у вівторок ракета РФ, також відновлено газопостачання.

Про це повідомляє Закарпатська ОВА з посиланням на НЕК «Укренерго».

«Відновлення магістральних електромереж триває цілодобово. Вночі включена в роботу одна з підстанцій 220 кВ на Закарпатті – пошкоджене в результаті вчорашнього ракетного обладнання було оперативно відремонтовано.»

Зазначається, що внаслідок ракетного удару у седищі Воловець постраждав також розподільчий газопровід діаметром 50 мм. Через це 57 абонентів залишилися без централізованого газопостачання.

«Аварійна служба працювала на місці події всю ніч. Ремонтні роботи завершили. Електричну підстанцію, котру пошкодила ворожа ракета, оперативно відремонтували й запустили», – повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Нагадаємо, у вівторок увечері Росія завдала ракетного удару по підстанції біля вокзалу у Воловці Закарпатської області. Внаслідок ракетного удару 57 будинків у Воловці залишилися без газопостачання. Це був перший ракетний удар по Закарпаттю з початку війни.

Новини