Новини

Наслідки нічної атаки: У Києві горів дах магазину, в області – уламки виявили на кладовищі, пошкоджені будинки

Внаслідок нічного удару по Києву спалахнули пожежі на даху магазину  та на одному із підприємств столиці з подальшим горінням; загинули двоє людей. На Київщині уламки ракети виявили на території місцевого кладовища, там сталось займання. Також пошкоджені понад 6 приватних будинків, травмовано троє місцевих мешканців.

Про це повідомляє МВС України.

«Київ. Попередньо, падіння уламків зафіксовано у Шевченківському та Дарницькому районах міста.

Дарницький район: виникла пожежа на даху магазину. Пожежу ліквідовано на загальній площі 50 кв. м.

Шевченківський район. Уламки впали на територію одного із підприємств столиці з подальшим горінням. Пожежу ліквідовано. За іншим викликом сталось загоряння на відкритій місцевості на площі 10 кв. м. Щодо інших двох адрес, ворожі уламки влучили у нежитлові забудови».

В МВС підтвердили інформацію про гибель двох чоловіків у Шевченківському районі. Ще троє громадян отримали поранення.

Щодо Київщини, то унаслідок масованої атаки ворога у ніч на 30 серпня в Фастівському та Бучанському районах Київщини виникли пожежі та руйнування житлових будинків, загорання трав’яного настилу.

Падіння уламків російської ракети виявили і на території місцевого кладовища, там сталось займання. Усі пожежі ліквідовано.

Згодом в МВС України додали про пошкодження ще понад 6 приватних будинків внаслідок падіння уламків ракет та шахедів ще в одному із районів області.

Через займання оселі після потрапляння уламків опіки отримала 69-річна жінка. Незначні порізи також мають 43-річний та 49-річний чоловіки одного із домоволодінь.

Руйнувань зазнали і гаражні приміщення. Знищено два авто.

Залишити відповідь