Офіційно. Євробачення-2023 відбудеться не в Україні

Фото: Громадське радіо

Пісенний конкурс «Євробачення» у 2023 році відбудеться не в Україні. Організатори звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість проведення конкурсу там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

Про це повідомляє Європейська мовна спілка (EBU).

«EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні…

В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року в Сполученому Королівстві».

При цьому в EBU зазначили, що хотіли б, щоб перемога України позначилася на конкурсі наступного року: «Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями».

14 травня гурт Kalush Orchestra посів перше місце і приніс третю в історії перемогу України в Євробаченні.

10 червня Кабінет міністрів створив організаційний комітет з проведення в Україні у 2023 році пісенного конкурсу «Євробачення».

Новини