Окупанти відводять війська з Запорізької області в напрямку Херсона – голова ОВА

Фото: ОПУ

Окупанти у напрямку Херсона відводять війська з Мелітопольського та частини Василівського району. Такі дії можуть бути ротацією.

Про це повідомила в Телеграм Запорізька обласна військова адміністрація.

За словами голови Запорізької ОВА (ОДА) Олександра Старуха, росіяни не полишають спроби просунутись далі на сході регіону.

По лінії розмежування продовжуються активні бойові дії, де українські військові дають гідну відсіч ворогу. Зіткнення відбуваються в Оріхові, Гуляйполі, від постійних обстрілів страждає Комишуваха та населені пункти поблизу.

Також Олександр Старух розповів, що окупанти відводять війська з Мелітопольського та частини Василівського району. Очільник ЗОВА зазначив, що такі дії можуть бути ротацією. Переміщення окупантів відбувається у напрямку Херсона. Крім цього, у Запорізькому регіоні продовжується зведення ліній захисту, що суттєво допомагає ЗСУ давати відсіч окупантам. Наразі створено багато фортифікаційних споруд на підступах до Запоріжжя.

Окрім того Олександр Старух зазначив, що нагальним питанням залишається робота АЕС і загальна ситуація у місті Енергодар. Станція продовжує працювати, хоча співробітники знаходяться під постійним тиском. Так чи інакше, атомна електростанція залишається українською та дає електроенергію в нашу енергосистему.

Новини