Папа Франциск – паломникам: Запитайте себе, що сьогодні роблю саме я для України

Скрін з відео: Vatican News

Папа Франциск під час недільної зустрічі з прочанами звернувся із заохоченням замислитися над тим, що кожен робить для допомоги українцям, які страждають від війни.

Про це повідомляє Vatican News.

 «Що я роблю саме сьогодні для українського народу?» – таке запитання Папа Франциск спонукав поставити собі кожного, хто в цю неділю молився разом з ним молитву «Ангел Господній». Наприкінці молитовної зустрічі, що зібрала на площі Святого Петра у Ватикані кількадесят тисяч прочан, звернувшись із різними запланованими закликами, Святіший Отець, перед тим, як попрощатися, підвів погляд і сказав кілька слів експромтом: «І в цей момент не забуваймо про багатостраждальний український народ, народ, який страждає. Я хочу, щоб усі ви ставили собі запитання: Що сьогодні роблю саме я для українського народу? Молюся? Докладаю якісь зусилля? Чи стараюся зрозуміти? Що я сьогодні роблю для українського народу? Нехай кожен відповість у своєму серці».

Перед цим Папа Франциск скерував думку присутніх до ще одного народу, що потребує солідарності, зазначивши, що з М’янми підноситься голос болю багатьох людей, «яким бракує базової гуманітарної допомоги та які змушені залишати свої домівки, які підпалюють, і щоб втекти від насильства».

оренда квартири Львів

Новини