Прем’єрка Швеції назвала спосіб припинити війну в Україні

Фото: Polskieradio.pl

Найкращий спосіб припинити війну – це збільшити підтримку України і тиск на Росію через додаткові санкції.

Про це прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон заявила на спільній прес-конференції з президентом Володимиром Зеленським у Києві, повідомляє УНІАН.

Магдалена Андерссон заявила, що засуджує жорстоку і безглузду агресію Росії, в тому числі вбивства цивільних, а також руйнування.

Вона підкреслила, що цілеспрямовані удари Росії по сільськогосподарському сектору України завдають шкоди як Україні, так і глобальній безпеці продовольства.

«Відповідальність за цю кризу, що розвивається, лежить виключно на Росії. Агресія Росії проти України повинна припинитися. Росія не повинна отримати можливість добитися здобутків від її порушення міжнародного права та інших фундаментальних принципів. Ми переконані, що найкращий спосіб припинити цю війну – це збільшити підтримку Україні і збільшити тиск на Росію через додаткові санкції. І важливо, аби наші зусилля продовжувалися стільки, скільки це буде необхідно», – наголосила Андерссон.

Прем’єрка Швеції додала, що є один легкий спосіб припинити цю війну: Росія може зупинити її і відправитись додому.

Раніше сьогодні очільник розвідки Міноборони Кирило Буданов спрогнозував, що в Україні, починаючи вже з наступного місяця, відбудуться певні події, які ознаменують переломний момент у війні проти Росії. Що ж стосується активних бойових дій, то більшість з них завершаться до кінця цього року, прогнозує він.

На запитання журналістів, коли може закінчитися війна і що для цього необхідно, начальник ГУР відповів: «Наступний рік, я так вважаю».

Новини