РФ може мати проблеми з поповненням запасів зброї – розвідка Британії

Фото: ЗСУ

Попри збільшення Росією фінансування на воєнні витрати, країна буде мати проблеми з поповненням запасів техніки через вплив санкцій Заходу та нестачу досвіду у деяких сферах.

Про це йдеться в огляді британської розвідки про війну РФ проти України від 14 червня, повідомляє «Європейська правда».

10 червня перший заступник керівника Військово-промислової комісії РФ спрогнозував, що державні витрати на армію зростуть на 600-700 млрд рублів, що може означати збільшення фінансування на близько 20%.

«Держфінансування дозволить оборонпрому країни повільно мобілізуватися для того, щоб задовольняти потреби, які виникають через війну проти України. Проте із задоволенням багатьох цих потреб можуть бути проблеми, частково – через ефект санкцій і нестачу досвіду. Виробництво у РФ високоякісної оптики та передової електроніки скоріш за все має труднощі, і це може підірвати зусилля для заміни обладнання, втраченого в Україні», – зазначають в огляді.

Щодо бойових дій зазначається, що оперативні зусилля РФ і далі зосереджені довкола Сєвєродонецька. Також, вперше за кілька тижнів, можливо відбулось невелике просування в районі Харкова.

У попередньому огляді повідомляли, що у найближчі місяці форсування річок, ймовірно, стане одним із найважливіших визначальних факторів у ході війни.

Також повідомлялося, що Росія хоче створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні і готується задіяти резервні батальйони.

Новини