РФ намагається посилити наступ на сході України – Міноборони

Фото: Nizhyn.in.ua

Російські війська намагаються наростити темпи наступальної операції на сході України.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

«Командування російських військ намагається наростити темпи наступальної операції на сході України, аби вийти на адміністративні межі Донецької, Луганської областей, а також розвинути наступ на окремих напрямках: Запорізькому і Криворізького. З цією метою противник проводить перегрупування і посилення своїх військ, нарощує систему вогневого ураження і матеріально-технічного забезпечення», – сказав Мотузяник.

За його словами, противник продовжує завдавати авіаційні та артилерійські удари по Харкову.

На Ізюмському напрямку загарбники намагаються перехопити ініціативу та проводять наступальні дії у напрямку Ізюм – Барвінкове. З цією метою ворог веде артилерійські обстріли у районах н.п. Грушуваха, Нова Дмитрівка та Курулька.

Крім того, на Криворізькому напрямку противник вів артилерійський вогонь в районах н.п. Осокорівка, Миколаївка і Тополине.

Мотузяник зазначив, що кораблі ЧФ в акваторіях Чорного та Азовського морів продовжують виконувати завдання з ізоляції району ведення бойових дій та намагаються вести розвідку. Не виключається вірогідність продовження залучення корабельного складу ВМФ РФ до нанесення ракетних ударів по території України.

Новини