Росіяни майже захопили Рубіжне, а в Білогорівці «Чорнобаївка відпочиває» – Гайдай

Фото: Укрінформ

Голова Луганської області Сергій Гайдай заявив, що російські війська майже взяли під контроль місто Рубіжне, натомість у Білогорівці зазнають дедалі більше втрат, через що цілий батальйон росіян уже відмовився йти в наступ.

Про це повідомив голова Луганської ОВА в телеефірі, інформує Українська правда.  

«Рубіжне, на жаль, вони контролюють майже все – але ті околиці, які обороняють наші нацгвардійці, вони ніяк третій місяць пройти не можуть. Ситуація в самому Рубіжному складна: води немає, газу немає. Єдине, чим пишаються орки (російські військові – ред.), що вони «відкрили» нашу лікарню, яка стояла закрита».

Гайдай повідомив, що йдуть потужні бої на межі з Донецькою областю, росіяни намагаються перекрити трасу з боку Попасної і з боку Білогорівки.

 «Білогорівка – це вже буде історія, притча во язицех. Чорнобаївка іноді по деяких напрямках, напевно, відпочиває.

Бо таку упоротість, тупість, я не знаю, що це, – щоб отак у лобову лізти, ставити понтони в одному й тому самому місці, де вже розбили майже 90 одиниць важкої техніки, де купу спалили орків, де потопили якусь ладью, якась гондола в них була – ми її «Підмосков’ям» називаємо, тому що на «Москву» вона не тягне, гелікоптер збили. Там просто жах – і вони все одно намагаються це зробити.

По перехопленнях ми розуміємо, що просто цілий батальйон відмовився йти в наступ, тому що вони бачать, що відбувається.

Зараз наші хлопці починають артилерією відпрацьовувати той бік (Сіверського Дінця – ред.), на якому вони намагалися закріпитися.

І на підступах до Сєвєродонецька вони кажуть, що взяли Воєводівку, – вони так її взяли, що зайти в неї не можуть, тому що чомусь гинуть. І намагаються зробити прорив у напрямку Гірського з боку Нижнього».

Новини