США почали підготовку бійців ЗСУ на додаткових локаціях у Німеччині – Пентагон

Фото: ЗСУ

Сполучені Штати почали додаткові тренування фахівців Збройних сил України на одній з військових баз на території Німеччини.

Про це заявив у п’ятницю під час брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Зусилля в цьому плані ґрунтуються на тому, що українські сили вже пройшли початкову артилерійську підготовку в інших місцях, та включають, навчання роботі на радіолокаційних системах і бронетехніці, про виділення яких було недавно оголошено в рамках пакетів оборонної допомоги», – зазначив представник оборонного відомства США.

Він уточнив, що основна частина навчань у Німеччині проводиться силами Національної гвардії Флориди, які вже мали великий досвід взаємодії з українськими військовими.

Причому, за словами представника Пентагону, крім Німеччини, в Європі за межами України розгорнуті ще як мінімум дві локації, де відбувається підготовка військових ЗСУ для використання іноземного озброєння.

Як повідомлялося, напередодні Пентагон повідомив, Україна вже отримала більшу частину з передбачених військовою допомогою США гаубиць калібру 155 мм, які посилять обороноздатність ЗСУ.

Новини