Стефанчук попросив міністра оборони Німеччини найновішу зброю, в тому числі підводні човни

Фото: ВРУ

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі із Федеральним міністром оборони Німеччини Крістіною Ламбрехт обговорив надання Україні найновішої зброї, в тому числі і підводних човнів.

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Зокрема, Руслан Стефанчук висловив вдячність німецькому Уряду за вже зроблені кроки в прийнятті рішення щодо виділення важкої зброї й наголосив на важливості швидкого постачання саме сучасної зброї.

«Це питання виживання України як держави, питання захисту мого народу, питання цілісності української держави. Кожний день, який проходить із моменту прийняття рішення до його імплементації, забирає в України найкращих синів і дочок. Тому поставки найновітнішої техніки до України – це питання прискорення нашої спільної перемоги», – зазначив Руслан Стефанчук на початку зустрічі та додав, що втілення цих рішень має бути якнайшвидшим.

Він наголосив, що Україна готова до співпраці з Німеччиною в оборонній сфері як сьогодні, так і в майбутньому.

«Розраховую, що системи IRIS-T в найкоротші терміни зможуть бути поставлені до України та захищати українські міста від нальотів російської авіації та ракетних обстрілів. Не виключаю отримання від Німеччини підводних човнів, тому що ми готові стати оборонним східним кордоном усієї Європи. І ця співпраця буде взаємовигідною як на цьому етапі, так і в майбутньому», – запевнив присутніх Руслан Стефанчук та закликав Крістіну Ламбрехт посилити прийняття рішень у сфері безпеки, від яких буде залежати, чи зупинить Україна Путіна.

«Українці стоятимуть до перемоги, але нам потрібна ваша допомога – швидкі рішення та їх швидка імплементація. Швидкість визначає сьогодні фактор нашої спільної перемоги», – наголосив Спікер Українського Парламенту.

Федеральний міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт висловила захоплення майстерністю українських солдатів, які проходять зараз навчання в Ідар-Оберштайні.

«Я була вражена їхньою мужністю, їхнім бажанням навчитися. Я так само дякую за нашу співпрацю. Ми й надалі будемо робити все, щоби підтримувати Україну, і не тільки в цей час, а й довгостроковій перспективі, тому що добре освічена, добре навчена армія – це гарантія безпеки майбутнього, і вашої країни, й інших», – запевнила Крістіна Ламбрехт.

Новини