Суд арештував рухоме та нерухоме майно родичів Медведчука та Козака

Фото: BBC

Личаківський суд арештував рухоме і нерухоме майно родичів нардепів Віктора Медведчука та Тараса Козака.

Йдеться про понад сотню автомобілів, земельні ділянки та будівлі, повідомляє ДБР.

Зазначається, що Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчих ДБР щодо арешту рухомого та нерухомого майна, що належить підприємствам родичів народних депутатів від ОПЗЖ. Розмір статутного капіталу шести підприємств складає понад 80 мільйонів гривень.

Родичі Віктора Медведчука та Тараса Козака є суб’єктами кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України).

Ухвалою суду арешт з забороною права на відчуження та розпорядження майном накладено зокрема на 3 земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 квадратних метрів у самому центрі Львова. Також арештовані 126 автомобілів, серед яких і легкові, і вантажівки КРАЗ та КАМАЗ.

Надалі ДБР буде ініціювати передачу арештованого майна до Національного агентства з управління активами.

Нагадаємо, раніше працівники ТУ ДБР Львова провели обшуки на майже 30 об’єктах власності Медведчука та Козака, а суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки підприємств.

Новини