Турецький суховантаж вперше з початку війни підходить до українського порту

Фото: BlackSeaNews

До українського морського торговельного порту «Чорноморськ» підходить турецький суховантаж FULMAR S – перше судно з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомляє Андрій Клименко, керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та головний редактор порталу BlackSeaNews.

За даними моніторингової групи «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень», станом на 15:00 за Києвом суботи на підході до порту Чорноморськ спостерігається турецький суховантах FULMAR S.

Очікується, що FULMAR S прибуде в суботу о 20:00 за Києвом. Судно, спущене на воду у 2007 році, зареєстроване на компанію зі Стамбула.

Суховантаж вийшов з турецького порту BANDIRMA, що в Мармуровому морі, понад 10 днів тому. До 2 серпня судно перебувало на якірній стоянці поблизу турецького порту PENDIK, а потім до 5 серпня – на якірній стоянці біля протоки Босфор у Чорному морі, звідки вирушило в напрямку порту «Чорноморськ» о 15:50.

«На якірній стоянці біля входу в Босфор в Чорному мору досі перебуває (теж турецький) балкер OSPREY S, IMO: 9300843, який вважали першим судном, що отримає дозвіл на рейс до портів України за експортним зерном. Отже, наші прогнози, що це будуть переважно судна турецьких власників, підтверджуються», – зазначає головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

Новини