У родичів Медведчука та Козака пройшли обшуки: арештовані рахунки на 40 млн гривень

Фото: ДБР

Суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки суб’єктів господарювання, що належать родичам нардепів Віктора Медведчука та Тараса Козака. На заарештованих рахунках знаходилось понад 40 млн грн.

Про це повідомляє ДБР.

У середу працівники Територіального управління ДБР Львова провели чергові обшуки на об’єктах, пов’язаних з родинами депутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака. Слідчі дії відбувалися за шістьома адресами, одна з них – на Київщині, решта – на території Львівської області.

Обшуки проводилися у межах кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Родичі Козака та Медведчука є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах у Львівські області.

У ході слідчих дій вилучено цінні картини, предмети антикваріату, інші коштовності. Надалі ДБР буде ініційоване питання щодо накладення на них арешту та їх передачі до Національного агентства з управління активами.

27 квітня ДБР вже проводила обшуки на 22 об’єктах на Львівщині, які належать родичам нардепів.

Триває робота щодо віднайдення та передачі коштів та майна, отриманих сумнівним шляхом, на потреби ЗСУ.

Новини