Уряд рекомендує розпочати навчальний рік в університетах – з 15 серпня

Фото: КМУ

Уряд рекомендує розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня. В університетах – з 15 серпня, за винятком перших курсів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів 24 червня.

«Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже пов’язано з безпекою наших дітей», – зазначив прем’єр-міністр.

Шмигаль заявив, що безпекова ситуація в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання неможливо, а тому там продовжиться онлайн-формат. Так само як і на окупованих територіях.

Денис Шмигаль наголосив, що місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання. Різним міністерствам та ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти. Зокрема, органи місцевого самоврядування повинні:

організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки;

візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти;

у сховищах повинні бути всі умови для перебування та навчання;

у кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

«ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а далі ВЦА мають затвердити на їх основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків», – зазначив прем’єр.

оренда квартири Львів

Новини