Ворог випустив з регіону Каспійського моря по Україні 18 ракет – Повітряні сили


Ворог випустив з Каспійського регіону по території України 18 ракет, протиповітряна оборона збила вісім. Також знищено сім БпЛА окупантів.

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.

«Увечері 3 травня – повітряна тривога по всій території України! Стратегічні бомбардувальники росії Ту-95 або ж Ту-160 завдають ракетного удару із Каспійського регіону.

Орієнтовно випущено 18 ракет, які влучили по об’єктах інфраструктури Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Київської та Закарпатської областей. Також із інших засобів нанесено ракетні удари по Одеській та Донецькій областях.

За попередніми даними за добу 3 травня протиповітряною обороною Повітряних Сил та Сухопутних військ збито щонайменше 8 крилатих ракет, дані уточнюються. Також є відомості про ураження 7 безпілотників та однієї авіаційної ракети.»

В Повітряних силах звертаються увагу, що окупанти бережуть свої літаки та вертольоти, тому не входять у контрольований Збройними Силами України повітряний простір.

«Натомість авіація Повітряних Сил протягом доби здійснила десятки авіавильотів. Під прикриттям винищувачів групи ударної авіації нанесли близько десяти ракетно-бомбових ударів по скупченню військ противника, складах боєприпасів та живій силі.»

Новини