Ворог знову провалив наступ на Верхньокам’янське, знешкоджені 4 ДРГ – Гайдай

Фото: Сергій Гайдай, Телеграм

Щодня росіяни намагаються створити собі сприятливі умови для посилення наступу, але змушені відступати зі значними втратами.

Про це в Телеграм повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, ворог лише за ніч, що минула, ударив сімома ракетами, завдав два авіаудари, 11 разів вів обстріли зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню, тричі застосовував міномети, чотири рази до штурму долучалися танки.

Загалом упродовж 7 серпня окупанти атакували з повітря сім населених пунктів на межі Луганщини та Донеччини.

Для покращення тактичного положення противник вчергове намагався організувати наступ в районі Верхньокам’янського, однак вкотре відійшов.

Як і ще за чотирма напрямками – кожна із цих спроб проломити оборону наших збройних сил була невдалою: росіяни вимушені були відступити зі значними втратами.

За даними Сергія Гайдая, поблизу чотирьох населених пунктів також виявлені та знешкоджені розвідувальні групи ворога.

Голова Луганської ОВА розповів, що росіяни із тимчасово окупованої Луганщини намагаються організувати депортацію дітей.

Із відповідними намірами в захоплені міста приїхала «уповноважена з прав дитини при президентові РФ». Тож, вже днями понад 100 позбавлених батьківського піклування дітей та дітей-сиріт вивезуть в Росію.

«Росіяни залишають окуповані міста без чоловіків, яких примусово мобілізують, тепер ще й вивозять дітей. Крім цього, це ще один приклад неспроможності окупаційної влади налагодити навіть відпрацьовану роками роботу соціальної сфери – а саме фінансування інтернатів та санаторних шкіл. Вони віддають дітей, бо для них це – фінансовий тягар, а не покоління майбутнього.»

Новини