З понеділка на дорогах Львова та області знову запрацюють камери автоматичної фіксації

Фото: ТСН

З 16 травня на автомобільних дорогах Львова та Львівщини повернуть фіксацію порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Загалом, фіксація запрацює у 20 містах та 10 областях України.

Про це у Фейсбук повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він нагадав, що з початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. «Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.»

Тому з 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

оренда квартири Львів

Новини