З Улан-Уде до кордону з Україною їде 28 вагонів з ракетами для С-300

Фото: УНІАН

РФ концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість транспортно-пускових контейнерів з зенітними керованими ракетами до ЗРК С-300. Також до кордону їде ешелон з ракетами з Улан-Уде.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

Зазначається, що на початку серпня з Улан-Уде вийшли ешелони з боєприпасами у складі 28 вагонів, із ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 ЗУР (зенітно-керованих ракет). До кордону з Україною ешелон орієнтовно прибуде у 20-х числах.

За даними СтратКому ЗСУ, до середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів в російському місті Котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300.

Також відомо, що у районі Джанкоя було складовано близько 440 ТПК до ЗРК С-300. Після інциденту в Джанкої поки що важко сказати, були ці ТПК знищені повністю, частково чи взагалі – ні.

У Зябрівці (Білорусь) за 22 км від кордону з Україною так само йде концентрація ракет до С-300 і загальна кількість ТПК (транспортно-пускових контейнерів) перевищує 60 од.

«Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня», – наголошують вУправлінні стратегічних комунікацій ЗСУ.

Новини