Знищено ще один склад боєприпасів та командний пункт ворожої БТГ – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Підтверджені втрати ворога в кількості 35 військових, 6 одиниць броньованої та автотехніки, серед яких 1 танк Т-72 і 1 командно-штабна машина. Знищено ще один склад боєприпасів в Новоалексіївці та командно-спостережний пункт батальйонної тактичної групи.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони. Суттєвих змін у складі та положенні немає.

Намагаючись повернути втрачене положення спробував силами десантно-штурмового взводу провести розвідку боєм в напрямку нещодавно визволеного Лозового. Успіху не мав, відступив.

Важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляно Криворізький район, поблизу Великої Костромки. Влучання по сільськогосподарських площах обійшлося без людських втрат.

Протягом дня ворогом нанесено 2 ракетних і 3 авіаційних удари по наших підрозділах. 5  крилатих ракет типу «повітря – повітря» випущено по літаках Повітряних сил, які наносили удари по ворогу. Втрат нашої авіації не допущено.

Натомість результат 7 наших авіаційних ударів – це влучання в 5 осередків живої сили, озброєння та техніки противника в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах та по 2 опорних пунктах в понад 40 км від Херсону.

В Берисловському районі ворог також намагався проводити повітряну розвідку за допомогою БпЛА. Черговий «Орлан-10» був влучно заземлений зенітно-ракетним підрозділом вщент.

За результатами роботи протягом бойового дня, в тому числі і ракетно-артилерійських підрозділів, підтверджено втрати ворога в кількості 35 рашистів, 6 одиниць броньованої та автомобільної техніки, серед яких 1 танк Т-72 і 1 командно-штабна машина.

Знищено ще один склад боєприпасів в Новоалексіївці та командно-спостережний пункт батальйонної тактичної групи 217-го парашутно-десантного полку ворога в районі села Максима Горького.

Корабельне угруповання ворожого флоту без змін складу та завдань продовжує маневрувати та нести загрозу ракетного удару 16-ма «Калібрами»

Новини