ЗСУ отримали 24 нових пікапи. На черзі сучасні моторизована техніка, засоби зв’язку та БпЛА

Фото: Європейська Солідарність

Протитанкові підрозділи Десантно-штурмових військ України отримають 24 нових пікапи, які обладнані усім необхідним інструментом, генераторами, а де потрібно і Старлінками.

Про це, перебуваючи  у Львові, заявив п’ятий президент України Петро Порошенко, повідомляє пресслужба Європейської Солідарності.

«Ось ці 12 красунчиків, а у вівторок приходить ще 12. Всі вони підуть в Десантно-штурмові війська, у протитанкові підрозділи, обладнані необхідним всім інструментом, генераторами, всім необхідним. Там, де це буде необхідно, і Старлінками», – зазначив Порошенко.

Фото: Європейська Солідарність

За його словами, зараз зусилля команди концентруються на забезпеченні військових моторизованою технікою, автомобілями, засобами зв’язку, безпілотними апаратами.

«Зараз держава має сконцентруватися на тому, без чого все забезпечення неефективне і на фронті дуже зараз чекають. А ми не будемо зупинятися, і робимо те, що ми можемо. Дуже сучасні, дуже захищені дрони, які різко підвищують ефективність роботи нашої арти. Зараз це і засоби супутникового зв’язку, зараз це вантажівки. І ми дуже чекаємо зараз, ми за них вже сплатили, експортні ліцензії країн Європи, які дозволять нам забезпечити українські Збройні сили. Бо є підрозділи, де немає вантажівок, немає чим боєприпаси підвозити», – констатує Порошенко.

Фото: Європейська Солідарність

Нагадаємо, Фонд Порошенка спільно з ГО «Справа громад» та ГО «Res_Publika. Брати по Зброї» реалізує масштабні проєкти із забезпечення технікою та оснащенням українських бійців. Фонд Порошенка подвоює кожну зібрану небайдужими українцями гривню.

Новини