ЗСУ ударили по пунктах управління та посадковому майданчику в Новій Каховці – ОК «Південь»

Фото ілюстративне: ЗСУ

ЗСУ нанесли удари по 2 пунктах управління ворожих військ та посадковому майданчику в Новій Каховці. Окрім того ракетно-артилерійські підрозділи знищили 13 окупантів, 6 одиниць броньованої та автомобільної техніки. На Херсонщині ліквідовані безпілотник типу «Елерон-3» та дрон-камікадзе.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубежі, скований нашими силами у спробах просування, активізує повітряну розвідку та застосовує авіаційні удари.

Ранком і вдень парою Ка-52 нанесено три удари по наших позиціях на Херсонщині. Без втрат.

Також парою винищувачів Су-27 намагався здійснити бомбардування острова Зміїний. Бомби впали в море, біля острову.

Під час проведення ворогом розвідки наших позицій на Херсонщині, наш зенітно-ракетний підрозділ влучно заземлив безпілотник типу «Елерон-3» в Білозерській громаді, а дрон-камікадзе був «впійманий на гарячому» і знищений в Великоолександрівській громаді до завдання ним шкоди.

В рамках виконання нашими ракетно-артилерійськими підрозділами вогневих завдань, забезпечено «виключення з активів» 13 рашистів, 6 одиниць броньованої та автомобільної техніки. А також нанесено удари по 2 пунктах управління ворожих військ та посадковому майданчику в Новій Каховці. Остаточні втрати противника уточнюються.

Корабельне угруповання ворожого флоту знов провело переформування своїх рядів. Наразі в морі 3 ракетних кораблі та 2 підводних човни. Разом вони несуть загрозу всій території України у 32 «Калібри». Додатково присутні 2 вдк.

Контрдиверсійні заходи мають свої результати. Ще один ворожий агент, який спланував серію терактів в Одеській області, засуджений до восьми років позбавлення волі. Слідством було встановлено, що агент-іноземець періодично приїжджав в Україну за завданням російських спецслужб. Його кураторами були представники російської військової розвідки, які діють з території невизнаного Придністров’я.

Головним завданням зловмисника було розхитування суспільно-політичної ситуації в Одеській області через проведення диверсій і терористичних актів. Також об’єктами посягання агента мали стати офіси волонтерських та патріотичних організацій, а також військова техніка в Одеській області.»

Новини