ЗСУ знищили на Херсонщині три польових склади боєприпасів ворога – ОК «Південь»

Фото ілюстративне: ЗСУ

Ракетно-артилерійські підрозділи під час виконання вогневих завдань знищили 30 росіян, 2 одиниці броньованої та 4 – автомобільної техніки. Також у трьох різних населених пунктах Херсонської області знищено 3 польових склади боєприпасів.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник продовжує ведення бойових дій на зайнятих рубежах оборони.

Переважна тактика – артилерійсько-мінометні дуелі, але часом ворог виходить і на стрілецькі бої, намагаючись фізично відтиснути наші підрозділи з їх позицій. Але не маючи успіху – забирається, полишаючи вбитих, поранених та пошкоджену техніку.

Для переконливої противаги армійською авіацією нанесено 2 удари по скупченню сил противника та по одному з його опорних пунктів на Херсонщині.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами під час виконання вогневих завдань забезпечено втрати ворога у обсязі 30 рашистів, 2 одиниць броньованої та 4 – автомобільної техніки. Також в 3 різних населених пунктах Херсонської області знищено 3 польових склади боєприпасів.

В Чорному морі угруповання різнорідних сил чорноморського флоту рашистів, тримаючись на безпечній відстані від українського узбережжя, відпрацьовує навчання з бойової стійкості угруповання в умовах застосування проти нього протикорабельних ракет та авіації. В тому числі відпрацьовується застосування сухопутних зенітно-ракетних комплексів «Тор-М2», які ними встановлено на корабельно-катерному складі.

При цьому 3 надводних та 1підводний носій ракетного озброєння перебуває в готовності до нанесення ракетних ударів. Отже, 28 «Калібрів» напоготові

Новини