Звитяга. Нові перемоги

Випуск 80


У випуску:

— В Україні тривають командно-штабні навчання ЗС «Заметіль-2022».

— Цього тижня Україна відзначила нове державне свято —  День єднання. В усіх містах нашої країни підіймали Державний Прапор на будинках і спорудах, а о 10:00 в унісон виконували Державний Гімн України.

— Вакцинація військовослужбовців ЗСУ бустерною дозою триває. У Національній академії сухопутних військ, що у Львові, для ревакцинації використовуються вакцини «Pfizer» та «Moderna».

— Сотні книг були доставлені у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Їх у госпіталь передали від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – Олеся Ващук та рада молодих вчених Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

— В умовах безпрецедентної воєнної загрози з боку РФ Україна не залишилася сам на сам. Сотні тон зброї та боєприпасів нам надали країни-партнери. Сьогодні одним з найбільш ефективних засобів з танками є британський комплекс NLAW. Наші вояки опанували їх досить швидко.

— Ще одним унікальним зразком озброєння, який ми отримали від наших партнерів є американський гранатомет М-141. Він здатний знищувати не лише легко броньовані цілі, але й фортифікаційні споруди

Звитяга на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

Залишити відповідь