«Всі поранені є стабільними, отримують допомогу». Андрій Васько розповів про наслідки обстрілів Львова

Фото: ЛОВА

Внаслідок ворожої атаки на Львівщину 1 особа загинула, а 17 – отримали поранення. Стан постраждалих – близький до середньої важкості. Всі вони є стабільними і отримують медичну допомогу.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів в.о. гендиректора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

«Більшість травм отримані від пошкодження склом від вікон. Фактично, це люди, які не слідували сигналу повітряної тривоги і не перебували в укритті. Смертельний випадок також є наслідком неперебування в укритті. Інформація щодо загиблого уточнюється. Можемо точно сказати, що це чоловік середнього віку», – зазначив медик.

Серед постраждалих є двоє дітей, яких після надання їм медичної допомоги, відпустили додому. Складніші травми мають дорослі.

Скриншот з програми

За словами Андрія Васька, для надання допомоги мешканцям будинку з вулиці Гната Хоткевича були задіяні 10 медичних команд і карет швидкої допомоги. На інших об’єктах – ще 6. Також досі поблизу місць влучання чергують по одній бригаді екстреної медичної допомоги на випадок, якщо будуть ще звернення.

«На місці також працюють психологи. Передовсім це стосується родичів загиблого, але також є особи, які перебувають у стані стресу. Приблизно 10 осіб звернулись за психологічною допомогою. Їхній діагноз – гостра реакція на стрес», – розповів Андрій Васько.

Водночас звернень за медичної допомогою в Дрогобицькому районі, де також відбулись влучання, немає.

оренда квартири Львів

Новини